22 Ekim 2010

Multitap Konseri by Çağatay Akdemir

Ayaklı Etkinlik Takvimi'nden davetiye kazanarak Multitap konserine giden Çağatay Akdemir'in kaleminden konseri aktarıyoruz sizlere. :)Hafifte olsa yağan yağmurun etkisiyle hızlanan adımlarımızla attık kendimizi Ghetto'ya. Sanki sözleşmişiz gibi aynı anda Multitap da sahneye çıktı. İlk bakışta mekan çok kalabalık değildi, barda gözümüze kestirdiğimiz ilk yere hemen geçerek biralarımızı ısmarladık.

Multitap hitleri Battaniyem ve Çıbık ile hızlı bir başlangıç yaparak izleyicileri ısıtmayı başardı. Hemen akabinde Selim gecenin "Müzikal ziyafet" şeklinde geçeceğinin sözünü verdi. Kendi şarkıları dışında Oasis/Wonderwall başta olmak üzere başarıyla yorumladıkları cover'lara da mekandaki herkes keyifle eşlik etti. Grup elemanlarının yaydığı pozitif enerji ve sahnedeki duruşlarına ek olarak buram buram Depeche Mode kokmaları ayrıca dikkatimi çekti. Bu tespitin hemen sonrasında It's No Good çalmaları ne kadar haklı olduğumun göstergesi oldu :)

Multitap'ın canlı performansı beklentilerin çok üstüne çıkarak herkesi mutlu etti. Ghetto ise ferahlığı ve iyi havalandırmasıyla benden geçer not aldı. Bu güzel gece için Ayaklı Etkinlik Takvimi & Multitap teşekkürler!!

Hiç yorum yok:

 
.fc-sectitle { color:#FFFFFF!important; }