19 Ekim 2010

ENKA'da Kışlar Da Sanat Dolu Geçer

22. ENKA Kültür Sanat Kış Etkinlikleri, 2 Kasım – 14 Aralık 2010 tarihleri arasında izleyicilerine; konserler, sergiler ve tiyatro oyunlarının yanı sıra birde dans performansını kapsayan renkli programıyla yine sanat dolu bir kış sunuyor!


ENKA Kültür Sanat; 22 yıldır kaliteli çizgisinden ayrılmadan, kış, bahar ve yaz olmak üzere yılda üç kez düzenlediği kültür-sanat etkinliklerinde, birbirinden önemli sanatçı ve grupları ağırlıyor.

22. ENKA Kültür Sanat Kış Etkinlikleri; 2 Kasım 2010, Salı akşamı saat 19:00’da gerçekleşecek Kamil Masaracı karikatür sergisi açılışı ve saat 20:30’da Kürşat Başar/Tuluğ Tırpan Dörtlüsü ile Zara’nın birlikte vereceği muhteşem konser ile başlayacak. Kasım ve Aralık ayları boyunca devam edecek etkinlikler, ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’nda gerçekleşecek konserler, tiyatro oyunları ve dans performansının yanı sıra; ENKA Dr. Clinton Vickers Sanat Galerisi’nde ziyaret edilebilecek sergilere de ev sahipliği yapacak.

Başlama saati 20:30 olan tiyatro, ve konserlerde, koltuk sayısının sınırlı ve yerlerin numarasız olması dolayısıyla, önceden rezervasyon yaptırılması gerekirken; etkinlikler kapsamındaki sergiler hafta içi 10:00-16:30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Dileyen katılımcılar, her etkinlik öncesi saat 19.00’da Taksim – AKM önünden kalkacak ücretsiz servis ile etkinlik merkezine ulaşabiliyorlar. Etkinlik bitiminde ise, ENKA İbrahim Betil Oditoryumu’ndan kalkacak servis, konukların Taksim – AKM’ye ulaşımını sağlıyor. Servisten yararlanabilmek için etkinliklerden en az iki gün önce ENKA ile bağlantıya geçerek rezervasyon yaptırılması yeterli.

Bilgi için: ENKA Sanat - 0 212 276 22 14–15/209

Hiç yorum yok:

 
.fc-sectitle { color:#FFFFFF!important; }