6 Mart 2010

LABYRINT2004 yılından bu yana Amsterdam’ın en önemli mekanlarından kabul edilen Paradiso’da düzenlenen, dünyanın her yanından önemli yapımcı/DJ’leri konuk eden LABYRINT, elektronik müzikteki zengin çeşitliliği ile 12 Mart Cuma akşamı santralistanbul TAMİRANE’de!


Amsterdam’da 5 yıldır düzenlenen LABYRINT, toplam 25 partide 10.000’e yakın izleyiciyi ağırladı. Richard Dorfmeister, Atjazz, Rainer Truby, Charles Webster, Domu, Rodney Hunter, Talvin Singh, DJ Yakuza gibi önemli isimlerin performanslarına ev sahipliği yapan LABYRINT Mart, Nisan, Mayıs aylarında santralistanbul TAMİRANE’de!

Ağırlığını Hollanda’nın kesinlikle kaçırmamanız gereken yeteneklerinin oluşturduğu, unutamayacağınız bir performans gecesine davet ediyoruz. Amsterdam partilerinin vazgeçilmez VJ’lerinden VJ Aineko, etkileyici beat’leri ile Nobody Beats the Drum, geniş arşivleri ile When Harry Met Sally & Tess is More ve Türkiye’nin uluslararası saygınlık kazanmış DJ’lerinden Murat Uncuoğlu unutulmaz bir gece yaşatacaklar.

NOBODY BEATS THE DRUM
Kontrol masasında Sjam, klavyede etkileyici beat’ler yaratan Jori ve görselleri hazırlayan Rogier’den oluşan NBTD, grup için özel olarak tasarlanmış üç perdelik videoları ile bütünlük sağlayan bir performans sergileyecek.

NBTD grubunun breakbeat, hip hop ve house, elektro gibi farklı müzik türlerinden öğeler içeren karışımının seyirciyi kamçılayan ve ritimleriyle coşturan canlı performansları, izleyenleri günlerce konuşturacak.

WHEN HARRY MET SALLY & TESS is MORE
Amsterdam’da kendi düzenledikleri partiler ve Mysteryland, Dance Valey, Solar, Rockit gibi büyük etkinliklerde, kendi sadık hayranlarıyla düzenli olarak buluşan WHMS & TESS is MORE, old-school house müziğine duydukları sevgiyi tech-house, minimal ve electro’dan rock ve disco’ya uzanan geniş arşivleri ile santralistanbul TAMİRANE’de de dile getirecekler.
Hyves - When Harry Met Sally & Tess is More

MURAT UNCUOĞLU
Türkiye’nin en önemli yapımcı/DJ’lerinden biri olan ve defalarca Amsterdam’ın önemli mekanlarında çalan Murat Uncuoğlu, bu defa Hollandalı yapımcı/DJ’ler ile LABYRINT İstanbul’da performans sergileyecek.
MySpace - Murat Uncuoğlu

VJ AINEKO
Amsterdam Paradiso’da düzenlenen meşhur SEEN gecelerinin baş VJ’i olan Kristel nam-ı diğer VJ Aineko hünerlerini, LABYRINT İstanbul için özel olarak hazırladığı görseller ile sergileyecek.

Hiç yorum yok:

 
.fc-sectitle { color:#FFFFFF!important; }