5 Mart 2012

Yarışma: adidas Originals - Şehirler Yarışıyor

adidas Originals’ın ilk olarak , Sonbahar/Kış 2011’de, stiliyle öne çıkan dünyanın 10 önemli metropolünden 10 moda blog yazarı işbirliği ve “Şehirler Yarışıyor” konsepti ile başlattığı Dijital Moda Kataloğu Yarışması, şimdi de Instagram ile geniş kitlelere ulaşıyor.


adidas Originals’ın ilk olarak Sonbahar/Kış 2011 Women Koleksiyonu’ndaki birbirinden özel ürünler ile dünyanın 10 önemli metropolünden 10 moda blog yazarının yarattığı “Şehirler Yarışıyor” konseptli yarışma, bu sezon Instagram ile tüm dünyaya açılıyor. Tüm adidas Originals tutkunlarını bu yeni maceraya davet eden eğlenceli yarışmaya buradan ulaşabilirsiniz.


Yarışmaya katılmak isteyenlerin yapması gereken, öncelikle kendileri için en gözde adidas Originals ürünlerini kullanarak, kendi orijinal stillerini yaratmak. Ardından kendilerinin ya da arkadaşlarının adidas Originals stillerini fotoğraflayarak, fotoğraflarını, #adidasoriginals hashtag’i ve bulundukları ülkenin konumunu belirten etiket ile birlikte Instagram’a yüklemek. Böylece Instagram’a yüklenen fotoğraflar adidas Originals websitesi aracılığıyla dünya çapındaki yarışmaya katılıyor ve şehirler en çok oyu toplamak için yarışıyor. Istanbul'dan kimin katıldığını merak ediyorsanız Zelfist'in sitesini ziyaret edebilirisiniz.

Hiç yorum yok:

 
.fc-sectitle { color:#FFFFFF!important; }