10 Haziran 2011

Tuborg'la Adam Gibi Festival

Tuborg, 30 Haziran - 3 Temmuz'da Danimarka'da gerçekleşecek olan Rosklide Festival'a götüreceği 3 kişiyi arıyor!


Tuborg sponsorluğunda Danimarka'yı turlamak ve 1971'den beri her sene gerçekleşen ünlü Rosklide Festivali'ne gitmeyi kim istemez? Hazır yaz geldi, konserler, festivaller çoğaldı derken Tuborg müthiş bir atak yaparak 12 Haziran Pazar gününe kadar Facebook üzerinden devam edecek yarışması Adam Gibi Festival'i açtı.

Öncelikle yapmanız gereken Adam Gibi Bira Tuborg sayfasına girip sayfayı like etmek ve ardından Adam Gibi Festival yarışmasına katılmak. Yarışmada Rosklide Festival ile ilgili 03:00 ve 15:00 saatlerinde sorulan sorulara en çok doğru cevap verip puan sıralamasında ilk 3'e girenler Danimarka yollarını tutuyor.

Arctic Monkeys, Iron Maiden, Kings of Leon, Mastadon, M.I.A, PJ Harvey, The Strokes gibi headliner'lardan başka Ayaklı Etkinlik Takvimi olarak bizim sevdiğimiz birçok isim de bu festivalde: Rob Zombie, Foals, Killing Joke, The Raveonettes...

İlk cümlelerimizde bahsettiğimiz gibi Tuborg tabii ki sadece Rosklide Festival'e götürmekle kalmıyor, bir de üstüne Danimarka turu attırıyor. Şanslı 3 kişinin Kopenhag ajandaları şu şekilde olacakmış:

- Danimarka'ya gidiş: 29 Haziran sabahı
- Şehir turu
- Kopenhag sokaklarında sofistike bir gezi
- Limanda yemek
- Teknede Fiesta
- Carlsberg Müze turu
- Roskilde on the air!
- İstanbul'a dönüş: 4 Temmuz öğleden sonra

Hiç yorum yok:

 
.fc-sectitle { color:#FFFFFF!important; }