2 Kasım 2011

Başvurun: 18. İstanbul Tiyatro Festivali

18. İstanbul Tiyatro Festivali, yerli projeleri davet ediyor. Festivalin 2012 programında yer almak isteyen yerli projeler için son başvuru tarihi 30 Aralık 2011 olarak belirlendi.


İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından Aygaz, Opet ve Tüpraş’ın sponsorluğunda düzenlenen 18. İstanbul Tiyatro Festivali, 10–30 Mayıs 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek. İstanbul Tiyatro Festivali’ne katılmak isteyen yerli topluluklar, proje dosyalarıyla 30 Aralık Cuma günü saat 18.00’e kadar İstanbul Tiyatro Festivali Merkezi’ne başvurabilir. Unutmayın, İstanbul Tiyatro Festivali’ne başvuracak yapımların daha önce İstanbul’da sahnelenmemiş olması gerekiyor.

Festival’e başvurular, İKSV’nin Şişhane’de bulunan Nejat Eczacıbaşı Binası’ndan (Sadi Konuralp Cad. No:5 Şişhane) yapılabilir.

Her festivalde izleyicilerini “ilk”lerle buluşturan, hem uluslararası hem de ulusal düzeyde özel yapımlara imza atan İstanbul Tiyatro Festivali, 10–30 Mayıs 2012 tarihleri arasında 18. kez gerçekleştirilecek. Festival, yaklaşık 3 hafta boyunca, dünyaca ünlü tiyatro ve dans topluluklarından ve Türkiye’den gösterilerle İstanbul’un farklı mekânlarında izleyiciyle buluşacak.

18. İstanbul Tiyatro festivali hakkında ayrıntılı bilgiye websitesinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Tiyatro Festivali - Facebook
İstanbul Tiyatro Festivali - Twitter

Hiç yorum yok:

 
.fc-sectitle { color:#FFFFFF!important; }