25 Ekim 2011

Van İçin Rock!

23 Ekim Van depreminden sonra birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bugünlerde, ürettikleri müziği arkalarına alarak onlarca rock müzisyeni bir araya geliyor.


Twitter'ı sıkı takip edenleriniz bilir. 23 Ekim 2011 Van depreminden sonra Redd grubu elemanları Twitter üzerinden Van'a yardım için birçok meslektaşına Van'a yardım için konser düzenleme çağrısında bulundu. Birkaç saat içinde konsere dahil olmak istediklerini belirten grup ve sanatçıdan sonra konserin ismi kondu: Van İçin Rock! Hemen ardından Küçükçiftlik Park konseri desteklediğini ve kapılarını açacağını duyurdu.

Dün akşam 17:00'da CNNTürk'te konserin detayları anlatılmasından hemen sonra işler daha da hız kazandı. Line up'a eklenen gönüllü grup ve sanatçılardan sonra konserin afişi de hazırlanmış oldu.

Geriye tek bir şey kalıyor: Müziğe ve bu gruplara gönül vermiş, duyarlı insanların katılımı... 30 Ekim Pazar günü Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek olan Van İçin Rock! konserinin biletleri bugün itibariyle Biletix'te satışa sunuluyor. Bilet fiyatları 20 TL olarak belirlendi.

Küçükçiftlik Park konser boyunca battaniye, çadır, uyku tulumu gibi yardım amaçlı eşyaları Van'a göndermek üzere kabul edecek. Ayrıca Dream TV de konseri baştan sona canlı olarak yayınlayacak. Konsere sırasında ekran başında olanlar da kampanyaya SMS yoluyla destek olabilecekler.

Gitmeyecek olsanız bile, çorbada tuzunuzun bulunması için Biletix gişelerine gitmeniz önemle rica olunur.

Van İçin Rock! - Twitter
Van İçin Rock! - Facebook etkinliği

Hiç yorum yok:

 
.fc-sectitle { color:#FFFFFF!important; }