5 Nisan 2011

Maroon 5 - Backstage Yarışması!!!

Coca-Cola sponsorluğunda 15 Nisan'da Turkcell Kuruçeşme Arena'da gerçekleşecek olan Maroon 5 konserinde backstage'e girecek şanslı kişiyi arıyoruz!

22 Mart'ta gerçekleşen 139 ülkede 25.000 üzerinde tweet gönderilen ve 350.000 üzerinde izleyiciye ulaşan Maroon 5 24Hr Coke Session öncesinde 15 Nisan Maroon 5 konseri için Ayaklı Etkinlik Takvimi'nin +1'ini bulmuştuk. Şimdi de sıra Maroon 5 ile buluşturacağımız şanslı kişiyi bulmaya geldi... Önce hep birlikte Maroon 5'ın son albümü olan Hands All Over'dan Never Gonna Leave This Bed'i izleyip dinleyelim.Yapmanız gereken tek şey biraz Maroon 5'cılık oynayarak, Never Gonna Leave This Bed parçası içinden seçtiğimiz kısım itibariyle sözlerin geri kalanını keyfinize ve gönlünüze göre isterseniz Türkçe, isterseniz İngilizce olarak yazmak. Tek şart şarkı sözlerinin size ait olması, orjinal olması...

"So come here and never leave this place...." / "Buraya gel ve asla burayı terk etme..."

Şarkı sözlerinizi mail subject'inde "Ayaklı Etkinlik Takvimi - (adınız soyadınız)" olacak şekilde 24hcokesession@gmail.com 'a mail atarak yarışmamıza katılabilirsiniz.

Yarışma ödülünden biraz daha bahsedecek olursak... Gönderilen şarkı sözleri minik bir jüri oylamasından geçecek ve ardından 1. ile 2. kazananlar belirlenecek. Buna göre şarkı sözü yarışmamızın 1.'si 15 Nisan Maroon 5 konserinde backstage'e girme hakkı, 2.'si ise tek kişilik Maroon 5 konser bileti kazanacak.

Son katılım: 12 Nisan Salı, 00:00
Kazananın ilanı: 13 Nisan Çarşamba


Katılan herkse bol şans! 15 Nisan'da Turkcell Kuruçeşme Arena'da görüşmek üzere...

2 yorum:

Ceyda dedi ki...

Belirttiğiniz cümleden sonra mı söz yazılacak, o cümle dahil mi?

Adsız dedi ki...

Kazananları da blogdan açıklayacak mısınız?

 
.fc-sectitle { color:#FFFFFF!important; }