21 Ekim 2009

Post Dial @ Otto Santral


Post Dial'ın Rock'n Coke'tan sonraki ilk performansı Otto Santral'daki Zoot Woman öncesindeydi. Her ne kadar kısa bir performans olduysa da Post Dial özlemimi biraz giderdiler. mp3'lerini dinlemekle canlı canlı ve bangır bangır dinlemek arasında dağlar kadar fark olduğu için hala canlı dinlememiş ve izlememiş olanlarınız varsa, -düşünmek bile istemiyorum ama- hala Post Dial'ın varlığından haberdar değilseniz çok şey kaçırıyorsunuz demektir!
Otto Santral'ın tıklım tıklım olduğunu söyleyemem; ama insanların ilgiyle izleyip kendilerini dansa verdiklerini rahatlıkla söyleyebilirim. Hatta öyle ki 2 genç kız kendilerini daha fazla tutamayıp sahneye atladı ve Yiğit ile Sinan'ın yanında dans etmeye başladı. (Gerçi sonradan öğrendim, sahneye çıkıp dans eden kızlar Yiğit ve Sinan'ın arkadaşlarıymış; ama olsun öyle bi' görüntü gerçekten hoş oldu)
Bu arada, Post Dial bu aralar yeni bi' EP yapıyormuş. EP biter bitmez röportaj sözü aldık kendilerinden :)
Bi' dahaki konserleri ne zaman bilmiyorum. MySpace'lerinde de yazmıyor herhangi bir şey; ama bana kalırsa artık kış sezonuna girdiğimizden ve mekanlar da teker teker açılmaya başladığından dolayı Post Dial'ı gene Peyote, Dogzstar vb. mekanlarda görebiliriz diyerek sözlerime burada son verirken konser fotoğraflarına yönlendiriyorum sizleri: Post Dial - Otto Santral

2 yorum:

weword dedi ki...

haberdar da olduk sayende.. şimdik canlı performanslarını dinlemek uzak olsada mp3 den de keyif alanlardanım.:D

Helixset dedi ki...

Çok sevindim... mp3'leri beğendiysen canlı performanslarında kesin coşarsın :)
Kendilerini takip etmeni şiddetle öneriyorum: https://twitter.com/postdial

 
.fc-sectitle { color:#FFFFFF!important; }